آخرین اخبار

تاریخ : 23. ارديبهشت 1396 - 19:29   |   کد مطلب: 32676
سند 2030 برای بی کفایتی دولت یازدهم کافی است/رئیس جمهور شبهه نبات های آستان قدس را ثابت کند
نماینده ی سابق مجلس اسلامی گفت: اگر سند 2030 را به عنوان پروژه ی عملکرد دولت یازدهم بخوانیم برای آنکه بی کفایتی دولت را ثابت کنیم، کافی است.

به گزارش زنان کویر ، لاله افتخاری نماینده سابق مجلس شورای اسلامی عصر امروز در جمع اصحاب رسانه کرمان گفت: در برهه ای حساس بسر می بریم در این زمان استکبار برای آنکه بتواند با جریان الهام بخشی جامعه ی ایرانی مقابله کند با برنامه ریزیهای خود از قبیل اسلام هراسی، شیعه هراسی، ایران هراسی،برنامه های ماهواره ای و شبکه های اجتماعی علیه نظام و در راستای عدم موفقیت آن قدم بردارد.

وی ادامه داد: انتخابات از جمله عرصه هایی است که استکبار برای آن برنامه ریزی کرده چرا که می دانند اگر فردی انتخاب شود که در راستای آنان حرکت می کند و یا مشارکت مردم کم شود جمهوری اسلامی در راستای موفقیت نمی تواند گام بردارد.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دشمن درصدد است تا بر ذهن قشر خاکستری، و یا افرادی که دلخوری از عملکرد نظام دارند و یا سخت تحت تعلیم ماهواره هستند کار کند تا انتخابات را همسو با اهداف خود کند.

افتخاری با تاکید بر اینکه دشمن در این انتخابات بیشتر تاکید بر افراد دارد، ابراز داشت:از این رو جبهه ی نیروهای مردمی انقلابی شکل گرفت تا چشم ها از اصولگرایی فراتر رود و افرادی زیر این چتر قرار گرفتند که دلبسته ی انقلاب و نظام بودند.

وی با اشره به سند 2030 ابراز کرد: این سند با هدف جهانی سازی و تغییرا در جهان و به واقع در جهت تکریم فرهنگ غرب با عنوان تغییر جهان تدارک دیده شده است.

نماینده دوره هفتم مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:تساوی مطلق جنسیتی، منع هر گونه آموزش در مراکز آموزشی که بحث اعتقادی و دینی داشته باشد،آموزش هایی در جهت هم جنس بازان، آموزش مسائل جنسیتی به کودکان از سن پنج سالگی، خشونت بار بودن بسیج و مسائل دفاعی به دانش آموزان و منع ازدواج زیر هیجده سال از مصادیق خشونت به حساب میشود از جمله مفاد این سند است.

افتخاری با تاکید بر این که امضای هر سندی باید به تصویب مجلس برسد، تشریح کرد: دولت یازدهم هر چند که با شعار آشتی سه قوه به میدان آمد اما با امضای این سند بدون مطرح کردن آن در مجلس شورای اسلامی به واقع مراجع قانونی را دور زده است.

وی افزود: دولت یازدهم مقدمات این سند را آنچنان سریع انجام داد که از سوی سازمان ملل مورد تشویق قرار گرفته است اما خوشبختانه مقام معظم رهبری همچون گذشته قاطعانه و با اقتدار وارد عرصه شدند.

افتخاری بیان داشت: اگر سند 2030 را به عنوان پروژه ی عملکرد دولت یازدهم بخوانیم برای آنکه بی کفایتی دولت را ثابت کنیم، کافی است.

نماینده ی سابق مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: عده ای از دولتیان می گویند سند 2030 الزام اور نیست  اما می گوییم اگر الزام آور نبود پس چرا دولت تمام کارهایش را کنار زده و شتابزده به دنبال تهیه و تدارک برنامه های سند 2030 است.

وی حجت الاسلام رئیسی را فردی عالم، شجاع و زاهد خواند و تاکید کرد: حجت الاسلام رییسی برای کشور برنامه های کارشناسی شده دارد و  بهترین روسای دانشگاه های مادر کشور جزو تیم او خواهند بود.

نماینده مردم تهران با تاکید بر این که حجت الاسلام رئیسی هیچگاه ویژه خواری نکرده اند و همواره به سوی توده ی مردم گرایش داشته است، بیان کرد: رئیس جمهور دولت یازدهم شبهه ی نبات های آستان قدس را ثابت کند

افتخاری در پایان با اشاره به سفرهای رئیس جمهور دولت یازدهم در این سه ماهه ی اخیر ابراز داشت: همه ی روسای جمهور افتتاحیه های انبوه و پشت سرهم را در هفته ی دولت انجام می دهند اما این افتتاحیه های اخیر و سفرهای کنونی در سه ماه اخیر قابل توجیح نیست.

انتهای پیام/

 

 

 

دیدگاه شما

زنان کویر
منهاج