آخرین اخبار

تاریخ : 7. اسفند 1397 - 9:00   |   کد مطلب: 33410
پیوند فاطمی با حضور ۴۰۰ زوج در مصلی امام علی(ع) کرمان
دبیر کمیته خواهران کنگره 6500 شهید استان کرمان خبر داد؛
پیوند فاطمی با حضور ۴۰۰ زوج در مصلی امام علی(ع) کرمان
مسئول برگزاری مراسم پیوند فاطمی و دبیر کمیته خواهران کنگره ۶۵۰۰ شهید استان کرمان گفت:پیوند فاطمی در کرمان با حضور ۴۰۰ زوج در مصلی امام علی(ع) کرمان برگزار می شود.

به گزارش زنان کویر ، رنجبر مسئول برگزاری مراسم پیوند فاطمی و دبیر کمیته خواهران کنگره ۶۵۰۰ شهید استان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت : امام خمینی (ره) در فرازی از پیامشان به ملت ایران به مناسبت روز زن فرمودند «هم اکنون یک نصیحت مخلصانه و پدرانه ، از ازدواج این سنت الهی سرباز نزنند و با ازدواج یادگارهایی چون خود ، مقاوم و ارزنده به جای گذارند….. و به جوانان عزیز تذکر میدهم که ازدواج با بانوان عفیف را غنیمت شمرده و باانتخاب همسران ارزنده به زندگی شرافتمندانه خویش ادامه دهند.

وی تصریح کرد :امامان معصوم (ع) همواره بر تحکیم روابط خانوادگی تاکید داشتند و اگر کسی موفق به ازدواج نشده بود اورا برآن ترغیب کرده و مقدمات آن را برایش فراهم می ساختند.

مسئول برگزاری مراسم پیوند فاطمی  گفت : اکنون دستهای خداوند بر روی زمین باشید و برای رسیدن زوج های بی بضاعت و آغاز زندگی مشترکشان  برنامه پیوند فاطمی (ازدواج آسان) را رقم زده ایم و در سالروز تولد حضرت زهرا (س) و میلاد امام خمینی(ره) برآنیم تا مراسم ازدواج ۱۰۰۰ زوج را درسراسر استان جشن بگیریم .

رنجبر اظهار داشت : پیوند فاطمی  در کرمان با حضور ۴۰۰ زوج در مصلی امام علی(ع) کرمان برگزار خواهد شد.

دبیر کمیته خواهران کنگره ۶۵۰۰ شهید استان کرمان افزود : بزرگواران و خیرین می توانید در این امر خدا پسندانه به هر نحوی که مایلید از جمله : کمک به جهیزیه عروس ها- -اهداء چادر به عروس ها  -کت و شلوار داماد -سفره عقد -دسته گل عروس -گل زدن ماشین عروس -هدیه به زوجین -پذیرایی مراسم عقد در مساجد -خیاط برای دوخت چادر عروس ها – آرایش و پیرایش مردانه سهیم شوند.

مسئول برگزاری مراسم پیوند فاطمی  تصرح کرد : متقاضایان جهت ثبت نام به  دفتر مرکزی- بلوار فردوسی ۸ – کمیته خواهران کنگره شهداء و حوزه های مقاومت خواهران سراسر استان  مراجعه  و جهت اطلاع بیشتر با شماره  : ۳۲۲۲۸۵۲۹ و ۰۹۱۳۴۹۵۱۳۵۳ تماس حاصل فرمایند .

رنجبر خاطر نشان کرد : شماره حساب ۱-۶۳۵۲-۴۲-۲۷۳۵ بانک انصار شعبه جمهوری اسلامی جهت واریز کمکهای مردمی اعلام شده است که خیرین می توانند وجوه نقدی خود را به این شماره واریز و ما را در این امر یاری کنند.

شایان ذکر است مهلت ثبت نام تا ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ تمدید شد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

زنان کویر
منهاج