آخرین اخبار

تاریخ : 1. اسفند 1397 - 9:31   |   کد مطلب: 33416
عصر دیروز نقد کتاب ” بابا کی می آیی” در نمایشگاه کتاب دفاع مقدس کرمان برگزار شد.

به گزارش زنان کویر ، عصر دیروز نقد کتاب ” بابا کی می آیی” در نمایشگاه کتاب دفاع مقدس کرمان برگزار شد.در این برنامه محمد حسین خانی نویسنده کتاب،  به توضیح بخش های مختلف این اثر پرداخت.

وی با بیان این که سال ها دغدغه ی نوشتن چنین کتابی را داشته است، گفت: فاطمه ،دختر مرحوم این شهید که همسر من نیز بود علاقه ی زیادی داشت تا از زندگی پدرش نوشته شود و منش و روش او به یادگار بماند.

حسین خانی ادامه داد: نوشتن این کتاب برایم سخت نبود چرا من در روستایی بزرگ شدم که تقریبا در هفته حداقل یکبار تشییع جنازه ی شهدا را داشتیم بنابراین سالها با حال و هوای روستای گنجان و زندگی شهدا آشنا بود.

نویسنده ی کتاب ” بابا کی می آیی” اظهار داشت: اگر چه توانستم به مدت یکماه این کتاب را بنویسم اما در طول سی سال در حال جمع آوری اطلاعاتی از زندگی این شهید بودم و موفق شدم ۵۵ مصاحبه و ۵۷ خاطره در این کتاب بیاورم.

وی بیان کرد: ویراستاری و تهیه محتوا کتاب را خود  به عهده داشتم  ضمن این که بعد از چاپ اول سیصد نمونه خوانی یا نظریه از افراد مختلف به دستم رسید که در چاپ بعد آنها را اعمال کردم.

در ادامه منتقدین این کتاب به نقد و بررسی کتاب ” بابا کی می آیی” پرداختند. کتاب ” بابا کی می آیی” در رابطه با زندگی شهید ” محمود میر افضلی” یکی از هفتاد و دو تن شهید روستای نمونه کشوری گنجان است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

زنان کویر
منهاج