آخرین اخبار

تاریخ : 2. اسفند 1397 - 10:46   |   کد مطلب: 33420
از خطوط عاشقانه بر کاغذ تا حضور با صلابت در جنگ نرم
گزارشی از یادواره ی شهدا رسانه کرمان؛
از خطوط عاشقانه بر کاغذ تا حضور با صلابت در جنگ نرم
در راستای کنگره ی ۶۵۰۰ شهید استان کرمان امروز جمعی از فعالین فضای مجازی استان کرمان گرد هم امدند تا برای ترسیم نقشه راه آینده با هماهنگی بیشتر گام بردارند و با شهدا هم دل شوند.

به گزارش زنان کویر ،  یک به یک آمدند، آنهایی که مهمان بودند بر شهدای رسانه کرمان…

روبروی میهمانان، عکس های شهدای رسانه کرمان نقش بسته بود که با لبخندشان سلاممان میکردند و بر حضورمان خوش امد می گفتند.

همسران و مادران شهدا نیز میهمان بودند، همان هایی که در عرصه ی جنگ دفاع مقدس  دل به خواست همسرشان دادند و دل سپرده به یاد آنها سال ها به انتظار نشستند و بر این دوری، صبوری را مشق کردند.

همان ابتدا قرآن بود که مثل همیشه جان و روح را آرام و ذکر صلوات را میهمان کلاممان کرد.

یادواره ای برای یاد کردن و نام بردن از مردان عرصه ی مقاومت و ایستادگی تا شاید سرآغازی شود برای ما که آغازی دوباره گیریم برای زندگی و بندگی…

گوشه ای از این مراسم هنرمندی نشسته بود.  عاشقانه خطوطی را بر کاغذ می کشید، می خواست او نیز یاد شهدا را پر رنگ نگه دارد  و تصویرشان را به یادگار بکشد.

 

از او پرسیدم هدفت چیست؟  لبخندی زد ، حتی سرش را بالا نیاورد، همانطور که طراحی میکرد گفت: آمده ام گره بزنم بند بند دلم را با هریک از خطوطی که برای تصویر شهدا می کشم. این تنها توانم است برای یاد کردن شهدا…

جمعیت با گذر زمان بیشتر از پیش شده بود.

سخنرانان یک به یک به ایراد سخنرانی پرداختند یکی از سخنرانان نوید خوبی داد، خوراکیان معاون شورای عالی فضای مجازی کشور  گفت ” اکنون توییتر منشا خبر سازی ها است و ما شاهد موفقیت روز افزون جوانان انقلابی در این عرصه هستیم، بطوریکه محاصره ی تبلیغاتی دشمن در توییتر را توانستیم بشکنیم”

 

 

خبر خوب او خبر از آن داشت که جوانان و نوجوانان امروز در ادامه ی راه شهدا اکنون در فضای مجازی و در جنگ نرم توان خود را نشان داده اند و شیرینی را مهمان کاممان کرده اند.

قرار بود که از خانواده های شهدا تقدیر شود، یک به یک نامشان را بردند، به احترامشان ایستادند و به یادشان ذکر صلوات فرستاده شد.

 

 

 

 

مراسم به پایان رسید اما این برای مدعوین پایان راه نیست بلکه آغازی است برای آن که گاممان را محکم تر و با صلابت تر برداریم…

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

زنان کویر
منهاج